Kurumsal

Hakkımızda

U.F.T. Uluslararası Furkan Taşımacılık Samsun’da dağıtım ve pazarlama işine ek olarak uluslararası taşımacılık faaliyetine 01/06/2008 tarihiden itibaren başlamıştır.

Firmamız İSO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve İSO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini kurma ve yürütme doğrultusunda çalışmalarına başlamış, iki ay içerisinde de bu belgelere sahip olacak temel yapılanmayı sağlamıştır.

Firmamız, piyasadaki taşımacılık şartlarında, daha çok ihtiyaç duyulan ağırlıklı Frigofrik taşımacılık alanına yatırım yapmayı uygun bulmuştur.

Firmamızın, öz mal 15 adet frigofrik ve 1 adet tenteli aracı bulunmaktadır.

Firmamız 2010 yılı sonuna kadar özmal frigofrik araç sayısını 15’e, tenteli araç sayısını 10’a çıkartmayı hedeflemektedir. (Firmamız 2010 yılı hedeflerini yıl bitmeden yakalamış ve geçerek; özmal frigofrik araç sayısını 15 ’e , tenteli araç sayısını 12’e çıkartmıştır. )

Araçlarımız uydu takip sistemi ile donatılmıştır. Bu sayede araç konumunu ve termoking (yükünüzün bulunduğu soğutuculu kabin) derece kontrol takibi yapılabilinmektedir.

Profosyonel şoför ve idari ekibimiz her türlü problemde en uygun çözümleri en kısa zamanda sunabilmekte ve kesintisiz bilgi akışı sağlayabilmektedir.

Firmamız taşıdığı malı, 1.500.000 Euro’ ya kadar CMR sigortası ile teminat altına aldırmıştır.

Taşıma sektöründeki İSO 9001:2000 ve İSO 22000:2005 KALİTE SİSTEM YÖNETİM belgelerimizle onaylattığımız farkımızı, sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda yaptığımız mükemmel organizasyonlarımızla, en iyi hizmet için en uygun taşıma bedelini vererek ispatlıyoruz.

Müşteri odaklı çözüm önerilerine her zaman açık ve hazırdır.

Rekabet anlayışımız sadece hizmet kalitesini daha üst seviyeye getirebilmek amacını taşımaktadır.

Kalite Politikamız

Gıda taşımacılığı tekniğine uygun ve hijyenik olarak gıdanın taşınması, meydana gelebilecek olan tehlikelerin risk analizini yapmak ve koruyucu önlemleri alarak, gıda güvenliğini sağlamak

Müşteri ihtiyaçlarına yönelik kaliteli hizmet sunmak için yüklemeden başlayarak, proses aşamalarında ve teslimata kadar ilgili yasa ve standartlara uymak

Hizmet teknolojimizi geliştirerek, hizmet kalitesini sürekli iyileştirmek ve hizmet şartlarını en üst düzeyde yerine getirerek ihtiyaç ve talepleri karşılayabilmek.

Çalışanların niteliklerini arttırıp, katılımlarını sağlayarak deneyimlerini sistemin etkinliği içerisinde yüksek verime dönüştürmek.

Kaliteyi sürekli gelişim ile birleştirerek “yüksek verime bağlı düşük maliyet” ilkesi ile sektörde tercih edilir bir marka olmak.

En üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak.

Çalışanlarımız Tedarikçilerimiz ve Müşterilerimiz ile birlikte Firmamızda uygulanmakta olan Kalite ve Gıda Güvenliği Entegre Yönetim Sistemini sürekli iyileştirmek.

Belgelerimiz

U.F.T. Uluslararası Furkan Taşımacılık

Kalite ve Yetki Belgelerimiz

İletişim

U.F.T. Uluslararası Furkan Taşımacılık Ltd. Şti.

Örnek Sanayi sitesi Kirazlık Mah. 18. Cad. No : 2
Kutlukent / Samsun / Türkiye

Telefon : +90 362 266 83 33
Fax : +90 362 266 66 10

uft@uft.com.tr

U.F.T. Uluslararası Furkan Taşımacılık Ltd. Şti. © 2015 Tüm Hakları Saklıdır.
Şanlıtürk Bilişim